Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Kasko ve Trafik Sigortasını Sigorta Cini'nden Yaptıran Kazanıyor!

Ticket Red Club, Ticket Red Club Business üyeleri ve Ticket üye işyeri sahipleri trafik ve kasko sigortalarını Sigorta Cini'nden yaptırdığı takdirde sadece en avantajlı kapsama sahip olmakla kalmıyor, bir de 50TL'ye kadar Ticket Compliments hediye çeki kazanıyor. 

Bu sigortalardan sadece trafik sigortasını yaptıran herkes 20TL Ticket Compliments hediye çeki kazanırken; sadece kasko sigortasını yaptırmayı tercih edenler ise 30TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki almaya hak kazanıyor. Her iki sigortayı yaptıran ise 50TL değerinde Ticket Compliments hediye çeki kazanıyor.

7 farklı şirketten sizin için karşılaştırmalı olarak hazırlanacak teklifle, sizin ve aracınız için en avantajlı sigortayı seçmenin Ticket Compliments hediye çekiyle de alışverişin keyfini çıkarın.

Size özel teklifinizi hazırlamamız için şimdi formu doldurun.

Aklınızdaki Sorular

Kasko sigortası için hasar ve hizmetler nelerdir?
Kasko sigortası yaptırdığınız takdirde aracınızda yaşanacak bir hasarın maliyetini kaskonuzu yaptırdığınız sigorta şirketine teslim etmiş olursunuz.
Bireysel emeklilik sistemine nasıl katılabilirim?
Fiil ehliyetini sahip kişiler Bireysel Emeklilik Sistemi'ne katılabilir.
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.