Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Kasko ve Trafik Sigortasına 60 TL Akaryakıt Hediye

Hemen formu doldurup teklif alarak kampanyaya katılmak için tıklayın.

 

AVANTAJLI VE FIRSAT DOLU KASKO TEKLİFLERİ SİZLERİ BEKLİYOR!

KASKO

 • Türkiye’de ortalama her 28 saniyede bir maddi hasarlı trafik kazası gerçekleştiğini biliyor musunuz?
 • İradeniz dışında gerçekleşen tüm çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma risklerine karşı aracınızı teminat altına alır.
 • Trafik sigortası sadece karşı tarafa verilen zararı karşılarken, kasko hem sizin hem de karşı tarafın zararını karşılar.

 

ZORUNLU TRAFiK SiGORTASI TEK BAŞINA YETERLİ DEĞİL!

SİZE EN UYGUN KASKOYU BİRLİKTE SEÇELİM!

Sigorta Cini 14* güvenilir sigorta şirketi arasından en uygun kasko seçeneklerini belirler ve size en uygun teklifi seçmek kalır. Üstelik 45 TL’lik akaryakıt da bizden size hediye!

 

 • Hayvanların araca vereceği zararlara,
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlara,
 • Deprem, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlara,
 • Kurallara uygun olmadan aracınızın çekilmesi sırasında oluşacak zararlara,
 • Kaza sonucu ve istemsiz oluşan yaygın türü zararlara

karşı kasko yaptırarak aracınızı güvence altına almış olursunuz.***

 

5015 sayılı kanun olmak üzere tüm Petrol mevzuatı ile Enerji Piyasası Denetleme Kurumu kararları, duyuruları, tebliğleri ve uygulamalarına ve Rekabet Kurulu nezdinde alınacak resmi kuruluşların kararlarına istinaden Sigorta Cini kampanya koşullarında değişiklik yapma ve iptal etme hakkı saklıdır.     

 

Kasko sigortası için hemen teklif alın.

 

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI’NDA EN UYGUN FİYATLAR SİGORTA CİNİ’NDE!

TRAFİK SİGORTASI

 • Trafik sigortası 2918 sayılı Karayolları Kanunu gereği zorunlu bir sigortadır.
 • Trafik sigortası, kaza durumunda üçüncü şahıs ve diğer araçlara verebileceğiniz hasar ve kayıpları zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılar.
 • Trafik sigortası olmayan ya da süresi dolmuş araçlar yasa gereği trafikten men edilir.

 

ZORUNLU TRAFiK SiGORTASIYLA GÜVENLİ YOLCULUĞA İLK ADIMI ATIN!

GELİN TRAFİK SİGORTANIZI BİRLİKTE SEÇELİM!

Sigorta Cini 14* güvenilir sigorta şirketi arasından en uygun trafik sigortası seçeneklerini belirler ve size en uygun teklifi seçmek kalır. Üstelik 15 TL’lik akaryakıt da bizden size hediye!

 

 • Yasal olarak aracınızın trafiğe çıkabilmesi için,
 • Kaza anında oluşabilecek can kayıplarının maddi tazminatı için,
 • Hasar anında karşı tarafa verebileceğiniz maddi zararların karşılanması için

trafik sigortası yaptırmak zorunludur.***

 

Trafik sigortası için hemen teklif alın.

 

*Akaryakıt hediyeli Trafik ve Kasko Sigortası kampanyamız 18 Eylül 2017 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.  Trafik ve Kasko sigortalarının birlikte alındığı durumda 60 TL’lik akaryakıt hediye edilecektir. ***Trafik ve Kasko sigortalarının sağladığı güvence, poliçede yazılı olan teminat ve limitler dahilinde geçerlidir.

Aklınızdaki Sorular

Trafik sigortası ne işe yarar?

Trafik Sigortası, bir sorumluluk sigortası olarak yaptırılması zorunlu bir sigorta ürünüdür. Herhangi bir kaza halinde karşı tarafın hasarlarını kısmen veya tamamen karşılar.

 

Trafik sigortası, sigortalı şahsa tazminat ile maddi zararı karşılar. Buna ek olarak yaşanan kaza sonucu gerekli olan tedavi masrafları için ve kaza sonucunda kişilerin sakat kalması ya da yaşamını yitirmesi hallerinde kişiye ya da kanuni varislerine ödeme yapar. Ödenecek söz konusu mahrumiyet tazminatı, kazada yaşamını yitiren ya da sakat kalan şahsın gelirine ve yaşına göre farklılık gösterir.

Trafik sigortası poliçe sorgulaması nasıl yapılır?

Yürürlükte olan trafik sigortası poliçenizle ilgili son bilgileri online olarak Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nin sitesindeki "Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama" sayfası aracılığıyla "Trafik Sigortası Poliçe Sorgulaması" yapabileceğiniz gibi Sigorta Cini aracılığıyla sahip olduğunuz poliçe için bizi arayabilirsiniz.

Kasko sigortası niçin yapılır?

Kasko sigortası, aracınızı meydana gelebilecek tüm çarpma, çarpılma, yanma, çalınma vb. risklerine karşı tam güvence altına almak için yapılır. Böylece bir kaza durumunda meydana gelen hasar için endişelenmenize gerek kalmaz, çünkü hasara ait tüm masraflar poliçenizin teminatları kapsamında karşılanır.

Trafik sigortası varsa bile kasko sigortası yaptırılmalı mıdır? İkisi arasında ne fark var?

Sahip olunan aracın yaşayacağı olası maddi zararları teminat altına almak için kasko sigortası yaptırmak gerekir. Trafik sigortası ise, yaptırılması kanunen zorunlu bir sigorta ürünü olarak öncelikle aracınızın üçüncü kişilere vereceği maddi ve bedensel zararları esas alır. Bu bağlamda da teminat kapsamına alır. Trafik sigortası, size ait aracın hasarını karşılayan bir sigorta değil, üçüncü şahıslara ait araçlara gelebilecek zararları karşılayan bir sigortadır. Bu nedenle de kasko sahibi olmanız sizi aracınızla ilgili meydana gelebilecek tüm hasar ve kayıplara karşı koruma altına alacaktır.

 

Günümüzde sigorta şirketleri daha çağdaş ve ihtiyaç odaklı ürünler oluşturmak için kapsamlı paket poliçeler de geliştirmektedirler. Araç sahiplerine kasko ile birlikte ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali sorumluluk sigortası, seyahat araç destek sigortası gibi teminatlar da ek poliçelerle verilebiliyor. Diyelim ki, yaşadığınız bir olay neticesinde manevi tazminat talebi söz konusu. Bu durumda trafik sigortası yeterli olmayacaktır. Oysa kasko sigortasına ek olarak motorlu kara taşıtları ihtiyari mali sorumluluk sigortası ile bu gibi talepler de ek sözleşme ile teminat kapsamına alınabilir

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.