Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Homend Kampanyası

Kampanya Şartları

  • Kampanya 30.11.2015 tarihine kadar yürürlükte kalacaktır. Müşterilerimize en son homend.com.tr kodu bu tarihte gönderilecektir. Müşteriler kodları 31.12.2015 tarihine kadar kullanabilecektir.
  • Kampanya kasko, trafik, bireysel emeklilik, hayat ve işyeri sigortası dışındaki sigortalar için geçerlidir.
  • %40 indirim kampanyasından sigortacini.com.tr sitesinde önceki maddede belirtilen ürünler dışındaki herhangi bir sigorta teklif formu doldurduğunuz taktirde yararlanabilirsiniz.
  • %50 indirim kampanyasından Sigorta Cini'nden önceki maddede belirtilen ürünler dışında herhangi bir sigorta ürünü satın alımı yaptığınız taktirde yararlanabilirsiniz.
  • İki kampanya birleştirilemez.
  • İndirim kodu ile homend.com.tr internet sitesi üzerinde ödeme sırasında promosyon kodu ekranına girerek kampanyadan yararlanabilirler.
  • Kampanya homend.com.tr sitesinde; kampanya ürünleri, yedek parça ve outlet kategorileri hariç diğer tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Sigorta Cini’nden birden fazla ürün alan müşterilere, aldıkları her ürün için ayrı bir kod gönderilecektir. Ancak her kod homend.com.tr'den yapılacak ayrı alımlarda kullanılabilir ve tek alım için birden fazla kod birleştirilemez.

Aklınızdaki Sorular

DASK poliçesi hangi teminatları içerir?
DASK, yani zorunlu deprem sigortası poliçesi kapsamında depremin ve deprem neticesinde meydana gelen yangın, patlama, tsunami ve yer kaymasının yol açacağı maddi tahribat, saptanmış limitler esas alınarak karşılanır. Bunlara maruz kalan binalar tamamen veya kısmi hasar alsa da sigorta kapsamında kabul edilir. DASK, zorunlu bir poliçe olarak sizi, sevdiklerinizi ve yaşam alanlarınızı güvence altına alır. Sunduğu teminatlar da tamamen buna göre yapılandırılmıştır. Doğal afet dışında konutunuzda meydana gelebilecek hasarlar ve doğal afet sonucu eşyalarınızda meydana gelecek hasarlar bu ürün-nün teminatları dışındadır, bunun için konut ve/ve ya eşya sigortası yapmanızı öneriyoruz.
Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?
Bu sigortaya sahip olarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’nun anlaşmalı olduğu özel sağlık kuruluşlarından herhangi bir fark ödemeden hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası, bu kuruluşlardan aldığınız hizmete karşılık ödemeniz gereken ek ücretleri kapsamına alır. Başka bir deyişle, SGK’lı olarak özel hastanelerde herhangi bir fark ödemeden tedavi oılursunuz. Burada dikkate alınması gereken husus ise, tamamlayıcı sağlık sigortasını kullanmak için poliçenizi aldığınız şirket ile SGK’nın anlaşmalı kurumlarının da kendi aralarında anlaşmalı olmasıdır. Poliçenizi sigorta şirketinizin anlaşmalı olmadığı sağlık kurumlarında kullanamazsınız.
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.