Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Goldmaster Kampanyası

 

29 Haziran - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Sigorta Cini’nden alacağınız tüm sigorta ürünleri ile birlikte Goldmasterhome.com’da kullanabileceğiniz %50 indirim kazanın. Hem kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altında alın hem de küçük elektrikli ev aletlerinden sağlık ürünlerine, ses sistemlerinden güvenlik sistemlerine ihtiyacınız olan tüm ürünlere büyük indirim ile sahip olun. 

 

 

Kampanya koşulları

  • Kampanya 29.06.2017 - 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Sigorta Cini müşterilerine Goldmasterhome.com sitesinde yapacakları tüm ürün alışverişlerinde kullanabilecekleri %50 indirim kupon kodu ve ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır.
  • Goldmasterhome.com’da kullanılacak indirim kupon kodu satış danışmanları tarafından verilecektir.
  • Kupon kodları, sepet ekranında bulunan, ‘Kupon Kodu Kullan’ kutucuğuna girildikten sonra, ‘Kuponu Kullan’ butonuna basılması ile birlikte sepete uygulanır.
  • Kupon kodları çok kullanımlıktır.
  • Alt ve üst sepet sınırı bulunmamaktadır.
  • Kampanya indirim tutarı nakde çevrilemez.

Aklınızdaki Sorular

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.