Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası Kampanyası

BİREYSEL EMEKLİLİK ve HAYAT SİGORTASI ÜRÜNLERİMİZLE KORUNCUK VAKFI’NDAKİ ÇOCUKLARIMIZA DESTEK OLUN*

*01 Mayıs 2017 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde İyi Yaşa Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik, Hayata Tutun Kanser Koruma veya Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası’ndan birini yaptıran sigortalılar Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk) destek olacaktır.

Bireysel Emeklilik için hemen teklif alın.  

Hayat Sigortası için hemen teklif alın.

 

BİREYSEL EMEKLİLİK

% 25 DEVLET KATKISI İLE BİRİKİMLERİNİZ ÇOĞALSIN

Gelecekte güzel bir emeklilik dönemi geçirmeniz için;

Sigorta Cini’nin sunduğu bireysel emeklilik planları ile bütçenize en uygun ödeme miktarlarını seçebilir ve geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

 • Geleceğiniz için en avantajlı tasarruf ve yatırım sistemidir.
 • Birikimleriniz devlet güvencesi altındadır.
 • Emeklilikte ister toplu para, ister maaş olarak alabilirsiniz.
 • Profesyonel fon yönetimi ile birikimleriniz daha çok kazanır.
 • Esnek bir birikim aracıdır. İhtiyaç anında çıkabilirsiniz.
 • Belirli bir limit dahilinde BES’e yatırdığınız her katkı payı tutarı için yatırdığınızın %25’i kadar ilave devlet katkısı elde edersiniz.**

**Örnek olarak yatırdığınız 100 TL tutarında katkı payı, ilave 25 TL devlet katkısı ile 125 TL olarak hesabınıza işlenir. Bir takvim yılı için ödenecek devlet katkısı tutarı katılımcıya ait tüm sözleşmeler için toplamda yıllık brüt asgari ücretin %25’ini geçemez.

 

HAYATA TUTUN KANSER KORUMA YILLIK HAYAT SİGORTASI

Çağımızın en önemli hastalıklarından biri olan kansere karşı bugünden tedbir almaya ne dersin?

Hayata Tutun Kanser Koruma Yıllık Hayat Sigortası, kansere karşı sizi koruma altına alıyor. Tanı, teşhis veya tedavi aşamasında bir hastalığı bulunmayan 18-55 yaş aralığında bulunan herkes bu sigortayı yaptırabiliyor. Sigortalı isterse hem Hayata Tutun Kanser Koruma hem de Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası poliçesi satın alabiliyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK! HIZLI TETKİK ASİSTAN HİZMETİ***

*** Doktorunuzun kanser şüphesi nedeniyle istediği tetkikleri Sigorta Cini olarak organize ediyoruz ve tetkiklerinizin ücretini 5.000 TL’ye kadar biz ödüyoruz.

 

HAYATA TUTUN YILLIK HAYAT SİGORTASI

Hayat, hiç istemesek de beklenmedik hastalıkları karşına çıkarabilir. Bir an önce sağlığına kavuşman için Sigorta Cini, Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası ile yanında. Tanı, teşhis veya tedavi aşamasında bir hastalığı bulunmayan 18-60 yaş aralığında bulunan herkese 2 farklı teminat seçeneği sunuyor. Riskin gerçekleşmesi durumunda teminat tutarını ödüyor. Böylece herkes kanser dahil 17 tehlikeli hastalığa karşı kendini korumaya alabiliyor.

 • Kanser
 • Kalp Krizi
 • İnme
 • Kronik Böbrek Yetmezliği
 • Koroner Arter Ameliyatı
 • Önemli Organ Nakli
 • Körlük
 • İyi Huylu Beyin Tümörü
 • Kalp Kapağı Cerrahisi
 • Terminal Karaciğer Yetmezliği
 • MS (Multipl Skleroz)
 • Sağırlık
 • Ciddi Kafa Travması
 • Konuşma Kaybı
 • Ciddi Yanıklar
 • Koma
 • Paralazi

 

İYİ YAŞA HAYAT SİGORTASI

Ailenizin ve sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alın!

İyi Yaşa Hayat Sigortası; vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu maluliyet, hastalık sonucu maluliyet risklerine karşı, ihtiyaçlarınız doğrultusunda finansal açıdan koruma sağlar.

 • Yenileme garantilidir, sigorta süresi boyunca tıbbi inceleme ve değerlendirme istenmez.
 • Ödeme planınızda sürpriz prim artışı olmaz.
 • 18-60 yaş arasındaki sağlıklı herkes olabilir.
 • Vergi avantajları ile korurken kazandırır.

 

Teminatlar - Paket 1****

Ana Teminat

Vefat Teminatı*****

 

İsteğe Bağlı Teminat

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

 

Sigorta Süresi

5 yıldan az olmayacak şekilde sigortalının ihtiyacına göre belirlenir.

Sigorta süresi ile sigortalı yaşının toplamı en fazla 65 olabilir.

 

Teminatlar - Paket 2****

Ana Teminat

Vefat Teminatı

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı

Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı

 

Sigorta Süresi

5 yıldır. 5 yılda bir yeni başvuru alınarak sağlık beyanı ve prim tablosu güncellenir ve sigorta süresi 5’er yıllık dönemlerle uzatılır.

 

Minimum Teminat Limiti: 20.000 TL

Maksimum Teminat Limiti: 1.600.000 TL

Minimum Prim Tutarı: Yıllık 180 TL

Ödeme Şekli: Kredi kartı ile yıllık peşin veya 9 taksit

 

**** Her iki pakette Prim ve Yenileme Garantisi bulunmaktadır.

***** Sigorta süresi içerisinde vefat durumununda teminat tutarı, lehtar(lar)ına veya kanuni varislerine ödenir.
 

Aklınızdaki Sorular

KAPAT
Kişisel verilerimin aşağıda okuduğum aydınlatma formu uyarınca işlenmesini onaylıyorum. Sigorta Cini’nin yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler ile aşağıda okuduğum koşullar uyarınca benimle ticari iletişime geçmesini onaylıyorum.
Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Ticari İletişim Onayı
Bu aydınlatma formu 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” (“Kanun”) madde 10 gereğince hazırlanmış olup, bu formla özel nitelikli kişisel verileriniz de dahil kişisel verilerinizin işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin yöntem, amaç, hukuki sebepler ile kişisel verilerin korunmasına ilişkin haklarınız ile ilgili bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (“Şirket”)’nin sigorta şirketleri ile sözleşmesel ilişkisine dayanarak sigorta aracısı sıfatı altında sunduğu sigorta şirketleri ürün ve hizmetleri ile bireysel emeklilik ürün ve hizmetlerinden faydalanmak amacıyla Şirket’e vermiş olduğunuz veya Şirketimizin teknik personelleri ve şubeleri tarafından yahut çeşitli kanallardan temin edilen her türlü kişisel bilgilerinizi Kanun kapsamında işlemekteyiz. Kişisel verileriniz (isminiz, soyisminiz, T.C. kimlik numaranız, doğum tarihi ve yeriniz, cep ve telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, adresiniz, ilgili sigorta ürününe özel poliçe teklifi oluşturulması veya poliçe oluşturulması için gerekli kişisel verileriniz – ör: trafik poliçesi için ilçe ve şehriniz, marka, plaka, ruhsat no, motor no, şasi no, asbis no, model ve yılı, kullanım detayı, araç bilgileri; DASK poliçesi için ev / iş yeri adres bilgileriniz) sizlere en uygun reklamlar, sigorta ürünlerine dair genel ve özel kampanyalar, avantajlar, sigorta ürün ve hizmet tanıtımları, müşteri memnuniyeti uygulamaları, pazar araştırmaları ve sigorta aracılığına dair hizmetlerin ihtiyaca göre tasarlanması amacıyla Sigorta Cini tarafından bilgi vermek ve bunları sunmak dahil olmak üzere sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla 5 (beş) yıl boyunca saklanacak ve kullanılacaktır. Adı geçen kişisel verileriniz size sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu, bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmek amacıyla birlikte çalıştığımız ve gizlilikle yükümlü call center’lara, veri depolama ve mesaj yönetimi alt yapı hizmeti sunan şirketlere iletilebilir.

Yukarıda adı geçen kişisel verileriniz, istek ve talebiniz halinde ise özel nitelikli kişisel verileriniz (sağlık beyanınız vb), aracısı olduğumuz sigorta şirketleri üzerinden poliçe teklifi oluşturulabilmesi, poliçe oluşturularak sigorta ürün ve hizmetlerinin (ek hizmet ve destek hizmetleri de dahil) sizlere sunulabilmesi, sözleşme akdedilmesi, sigorta aracısı olarak yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi (ör. Kimlik tespiti yapılması, bilgilendirme yükümlülükleri, tahsilat, ödemeler vs), tüm kayıt ve belgelerin düzenlenebilmesi, yerel ve uluslararası yasal mevzuatın öngördüğü bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme, vergi, uluslararası yaptırımlar ve sair yükümlülüklere uyulabilmesi, bilgi işlem gereksinimleri, sistemsel yapısı, alınan destek hizmetlerinin gerekliliği, bu hizmet ve ürünlere ilişkin olarak sizlere gerekli bilgilerin aktarılması amacıyla iletişim kurulabilmesi, karşılaştırmalı ürün ve/veya hizmet teklifi, modelleme, raporlama, tazminat değerlendirme ve ödemeleri, mevcut veya yeni ürün çalışmaları ve/veya geliştirmeleri, potansiyel müşteri tespiti gibi amaçlar için işlenmekte ve aracısı olduğumuz sigorta şirketlerine iletilmektedir.

Kişisel verileriniz ayrıca, yasal olarak T.C. Hazine Müsteşarlığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) gibi idari ve resmi makamlarla, Şirketimiz doğrudan ve dolaylı hissedarları ile yurtdışı iştirakleri ve acentesi bulunduğumuz sigorta şirketleri ile destek hizmeti alınan yurt içi-yurt dışı üçüncü kişilerle, bağımsız denetim şirketleri ile, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik mevzuatı uyarınca aktarıma izin verilen kuruluşlara, vergi daireleri, bakanlıklar, MASAK, Sosyal Güvenlik Kurumu gibi hukuki zorunluluklar nedeniyle ve yasal sınırlamalar çerçevesinde işlenebilecektir.

Kişisel verileriniz, genel müdürlük yahut şubelerimiz, web sitemiz teklif alma modülü üzerinden yapılmış başvurular, ATM’ler, internet ve mobil şubemiz, çağrı merkezlerimiz, sosyal medya, Kimlik Paylaşım Sistemi, Adres Paylaşım Sistemi, SMS kanalları, SGK kayıtları gibi yöntemler ile sözlü, yazılı veya elektronik ortamda veya ilerde kurulacak/oluşabilecek diğer kanallar vasıtasıyla toplanmakta olup, mevzuat gereğince kanuni süreler boyunca yurt içi ve/veya yurtdışında saklanmakta ve/veya işlenmektedir.

Aile üyeniz, arkadaşınız gibi üçüncü bir kişinin kişisel verilerini bize iletiyorsanız bu konuda hem ilgili üçüncü kişiyi bilgilendiriniz hem de bizlere bu üçüncü kişinin iletişim bilgilerini bildirerek kendisini kişisel verileri konusunda aydınlatmamızı ve hakları konusunda bilgilendirmemizi sağlayınız.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak Kanunun 11. maddesi gereğince, yukarıda sayılan bilgi/belge/veri işleme, aktarım ve toplama onayına istinaden herhangi bir zamanda Şirketten; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmiş kişisel verilerinize ilişkin bilgi talep etme, verilerinizin işlenme amacını, bu veriler ve bilgilerin amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını ve kimlere aktarıldığını öğrenme, gerek Şirket kayıtlarında gerekse de Şirket tarafından aktarılan üçüncü kişilerdeki eksik ya da yanlış verilerinin düzeltilmesini, verilerin işlenme sebebi ortadan kalkmış ise silinmesini/yok edilmesini/anonim hale getirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verileri işbu madde kapsamında verilen onayınıza ya da kanuna aykırı olarak işlenmiş ise bu onayınıza ya da kanuna aykırı veri işlemeden doğmuş doğrudan zararlarınızın tazminini talep etme haklarına sahipsiniz.

Sigorta Cini’nin sizinle ticari iletişime geçmesini istemiyorsanız, veya Kişisel verilerinize dair bilgi, talep ve şikayetleriniz için bizlere 0850 222 99 96 numaralı telefon veya infogm@sigortacini.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yetkili mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Sitemizde veri güvenliğiniz için güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. Bununla beraber internetin yapısı gereği bilgiler yetkisiz 3. kişilerce ele geçirilerek alınıp kullanılabilir. Bu tip yetkisiz kişilerin verebileceği zararlardan Sigorta Cini sorumlu değildir. Web sitemizin kullanımı ve gizliliği ile websayfa altlarında yer alan Gizlilik Sözleşmesi metnini okumanızı rica ederiz.

Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Mersis No: 0645035012000011
X