İş Başvurusu
Acente Başvurusu
Sigorta Cini'nde biz çalışanlarımız için ilham veren ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmaya çalışıyoruz. İnsan kaynakları yaklaşımımızın temeli şu: başarı ve yüksek müşteri memnuniyeti ancak çalışanlarımızın morali ve motivasyonu sayesinde elde edilebilir. Dolayısıyla çalışanlarımızı, şirketimizin en önemli varlığı olarak görüyoruz.
Sigorta Cini'nin çalışan değerleri:
Sözünü tutma: Vizyonumuza, başarılı olmaya, ekibimize ve müşterilerimize karşı her zaman sözümüzü tutarız.
Sahiplik: İşimiz ve hareketlerimizin sorumluluğunun bilincindeyiz.
Dürüstlük: Devamlı doğruyu söyleriz ve verdiğimiz sözü tutarız.
İletişim: Ekibimizle ve müşterilerimizle sürekli ve dürüst iletişim içinde oluruz.
Tutku: Çalışanlarımıza ve başarmaya çalıştıklarımıza tutkuyla bağlanırız.
“Biz burada böyle çalışıyoruz”...
Acenteler için Sigorta Cini'nde biz çalışanlarımız için ilham veren ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmaya çalışıyoruz. İnsan kaynakları yaklaşımımızın temeli şu: başarı ve yüksek müşteri memnuniyeti, ancak çalışanlarımızın morali ve motivasyonu sayesinde elde edilebilir. Dolayısıyla çalışanlarımızı, şirketimizin en önemli varlığı olarak görüyoruz.
Sigorta Cini, Türkiye'nin dört bir yanında devam eden yayılımı çerçevesinde, yeni mağaza müdürleri arıyor. Sigortacılık konusunda belirli bir süre deneyime sahipsen, halihazırda acentelik yapmaktaysan ve portföyün mevcutsa, sigortacılık mesleğinde bir sonraki aşamaya geçerek hem işini hem gelirlerini büyütmek istiyorsan, sen de Türkiye'nin ilk ve tek perakende sigorta mağazacılık zincirini kuran ekibin bir parçası olabilir ve mağazalarımızdan birinde yönetici olarak görev alabilirsin. Bize katılmak için, halihazırdaki acentelik bilgilerini ve özgeçmişini satisgelistirme@sigortacini.com.tr adresine gönder, seni hemen arayalım.
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X