Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X
İş Başvurusu
Acente Başvurusu

İlham veren ve mutlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen adaylarımız Kariyer.net üzerinden Sigorta Cini ilanlarına başvurabilirler.

 

Sigorta Cini ailesini daha yakından tanımak için tıklayınız.

Acenteler için Sigorta Cini'nde biz çalışanlarımız için ilham veren ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmaya çalışıyoruz. İnsan kaynakları yaklaşımımızın temeli şu: başarı ve yüksek müşteri memnuniyeti, ancak çalışanlarımızın morali ve motivasyonu sayesinde elde edilebilir. Dolayısıyla çalışanlarımızı, şirketimizin en önemli varlığı olarak görüyoruz.
Sigorta Cini, Türkiye'nin dört bir yanında devam eden yayılımı çerçevesinde, yeni mağaza müdürleri arıyor. Sigortacılık konusunda belirli bir süre deneyime sahipsen, halihazırda acentelik yapmaktaysan ve portföyün mevcutsa, sigortacılık mesleğinde bir sonraki aşamaya geçerek hem işini hem gelirlerini büyütmek istiyorsan, sen de Türkiye'nin ilk ve tek perakende sigorta mağazacılık zincirini kuran ekibin bir parçası olabilir ve mağazalarımızdan birinde yönetici olarak görev alabilirsin. Bize katılmak için, halihazırdaki acentelik bilgilerini ve özgeçmişini satisgelistirme@sigortacini.com.tr adresine gönder, seni hemen arayalım.
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.